Menu

Drobne AGD pomocne w opiece nad dzieckiem

0 Comments


Drobne AGD usprawniające prace domowe

Opieka nad dzieckiem, niezależnie od wieku, jest wymagająca. To nie tylko konieczność zadbania o odzież, edukację czy rozrywki. To również codzienne, podstawowe czynności, obejmujące przygotowywanie posiłków czy sprzątanie. Na szczęście część prac znacznie usprawnia drobne AGD. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego. jak wiele urządzeń może zrewolucjonizować nasze podejście do zwyczajnych prac domowych. Oczywiście pojawia się też druga strona medalu – ograniczony budżet. Zakup wszystkich wymarzonych urządzeń AGD może bowiem kosztować krocie. Jest jednak na to rozwiązanie, czyli powystawowe AGD. Wiele sklepów organizuje wyprzedaże, a outlety proponują świetnej klasy urządzenia w atrakcyjnych cenach. Takie podejście pozwala na zakupy bez konieczności rezygnowania z jakości na rzecz niższej ceny.

AGD pomocne przy opiece nad dzieckiem

Pomijając urządzenia typowo dedykowane dla dzieci, takie jak sterylizator i podgrzewacz do butelek bądź niania elektroniczna, w każdym domu można znaleźć klasyczne AGD, które usprawni opiekę nad dzieckiem. Warto wśród nich wymienić:

  • cichy blender – to urządzenie wręcz niezbędne do przygotowywania zdrowych przecierów i zup. Istotna przy tym jest głośność blendera. To bowiem w czasie drzemki dziecka, rodzic ma czas na przygotowanie kolejnego posiłku. Cichy blender nie zakłóci snu najmłodszych, a jednocześnie sprawnie zmiksuje wybrane składniki. Dla samego rodzica także przyda się zdrowe smoothie na podtrzymanie sił do kolejnego posiłku. Można wybrać blender kielichowy lub ręczny, przy czym ta druga opcja będzie cichsza, ale mniej wydajna.
  • urządzenia wielofunkcyjne – bolączką wielu mieszkań są niewielkie kuchnie lub brak dostatecznej ilości miejsca do przechowywania. Tym bardziej sprawdzą się urządzenia wielofunkcyjne, jak chociażby malakser. Dzięki niemu w kilka chwil stworzymy zdrowe danie dla naszego malucha. I to wszystko bez konieczności używania kilku urządzeń i ich późniejszego czyszczenia.
  • sokowirówka – wiele dzieci nie chce jeść owoców i warzyw w klasycznej postaci. Można je jednak próbować przemycać w postaci zdrowego soku. Wystarczy wybrać ulubione owoce i w kilka chwil wycisnąć świeży sok dla całej rodziny.
  • odkurzacz – gotowanie, to nie wszystko. Dzieci mają to do siebie, że robią bałagan gdziekolwiek się pojawią. Silny odkurzacz, to gwarancja szybkiego i skutecznego sprzątania. Dzięki temu nasze mieszkanie zawsze będzie wyglądać nienagannie. Do usuwania drobnych okruchów ze stołu sprawdzi się natomiast mały odkurzacz bezprzewodowy.

Więcej za mniej

Drobne AGD dobrej klasy nie należy do najtańszych. Jednocześnie rodzice mają wiele nowych wydatków związanych z dzieckiem, a zabawki to tylko wierzchołek góry lodowej. Nic więc dziwnego, że powystawowe AGD, to chętnie wybierane produkty. Nie ustępują one w niczym jakością od produktów fabrycznie nowych.

Tagi: , , , , , ,